قیمت :
125,000 تومان

نامه

آموت

امتیاز این کتاب

امتیاز 4 / 1 رای
موضوع اصلی ادبیات و شعر
موضوع فرعی رمان خارجی
نویسنده کاترین هیوز از این نویسنده
ناشر آموت از این ناشر
مترجم سودابه قیصری از این مترجم
نوبت چاپ 5
سال چاپ 1398
شابک 9786003840294
نوع جلد شوميز 
قطع رقعي
وزن 435 گرم
تعداد صفحات 392 صفحه
«نامه» داستان زندگی دو زن را بازگو می‌کند که در دهه‌های مختلفی به دنیا آمده‌اند ولی سرنوشت، آن دو را به هم پیوند می‌دهد، و نشان می‌دهد که چگونه تباهی و نابودی یکی از آن‌ها به رهایی دیگری می‌انجامد.

ینا کریگه قهرمان این رمان، یک مأموریت در زندگی برای خود تعریف کرده است؛ فرار از همسر دائم‌الخمر و خشن‌اش. تینا تمام ساعات روز کار می‌کند تا پس‌انداز کرده و بتواند همسرش را ترک کند. او تعطیلات آخر هفته را هم در فروشگاه خیریه‌ای سپری می‌کند. روزی هنگام جستجوی جیبِ کُت دست‌دوم اهدایی به خیریه، نامه‌ باز نشده‌ای می‌یابد. تینا نمی‌تواند بر کنجکاوی خود غلبه کند. او نامه را باز می‌کند و آن را می‌خواند؛ نامه‌ای که زندگی‌اش را کاملا تغییر می‌دهد.

نامه‌ای که نویسنده‌اش بیلی استرلینگ، می‌داند احمقانه رفتار کرده، اما می‌خواهد همه چیز را جبران کند و امیدوار است آینده‌اش را تغییر دهد، نامه‌ای که همه چیز را تغییر می‌دهد اما به طریقی که بیلی حتی فکرش را هم نمی‌کند.

«کاترین هیوز» در سال ۱۹۶۴ در آتری نِم، چِشر، حدود چند مایلی جنوب منچستر به دنیا آمد و اولین کتاب خود «نامه» را در سال ۲۰۱۵ منتشر کرد که در همان سال پرفروش‌ترین کتاب Ebook و نامزد جایزه بهترین رمان بر اساس تاریخ شد.

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب
3223 بار
دفعاتی که پیشنهاد شده
1 بار
تعداد افرادی که این کتاب را خوانده اند
0 بار
تعداد افرادی که میخواهند این کتاب را بخوانند
1 بار

امتیاز شما به این کتاب

امتیاز 4 / 1 رای

کتاب های مرتبط

آخرین بریده ها