سفارش کتاب

سفارش کتاب

شما می توانید کتاب های مورد نظر خود را از ما بخواهید

ثبت سفارش

تازه های پزشکی

پرفروش ترین ها

کودک و نوجوان

روانشناسی

زبان

رمان های زبان اصلی

کتب لاتین علوم پزشکی

معرفی نویسندگان

پر بازدیدترین ها

پیشنهاد ما

آخرین بریده ها

اخبار

معرفی کتاب: آندورا

معرفی کتاب: آندورا

1398/07/08

نمایشنامه‌ای است از ماکس فریش و ازجمله مهم‌ترین نمایشنامه‌های او. ماکس فریش سوییسی است و در پانزدهم مه ۱۹۱۱، در زوریخ به دنیا آمد. در زمینۀ نمایشنامه‌نویسی شهرتی چشمگیر دارد و آثار او به بسیاری از زبان‌ها ترجمه شده و به روی صحنه رفته است. فریش به جزء نمایشنامه‌نویسی در زمینۀ طراحی صحنه، شعر، رمان‌نویسی و معماری نیز فعالیت‌هایی داشته است. او از نظر تکنیک نویسندگی با درام‌نویس هم‌دوره و هم‌وطن خود، فردریش دورنمات، شباهت‌های فراوانی دارد.

شکاف اعتماد‌به‌نفس/ از ترس تا رهایی

شکاف اعتماد‌به‌نفس/ از ترس تا رهایی

1398/06/24

کتابِ شکاف اعتماد‌به‌نفس اثر راس هریس، به همت نشر سایه سخن به چاپ رسیده است. نقصان اعتمادبه‌نفس یا به تعبیر راس هریس “شکاف اعتمادبه‌نفس” برجسته‌ترین علامت و حتی علت طیف وسیعی از اختلالات روانی است. اختلالاتی مانند اضطراب، افسردگی، تعلل، اعتیاد و بسیاری از دردهای رنج‌آور در این نقصان ریشه دارد. این فقدان هزینه‌های زیادی برای آدمی در پی دارد. چه بسیار توانایی‌های استثنایی و فوق‌العاده‌ای که زیر دست‌و‌پای این حس، نابود می‌شود و چه بسیار امیدهایی که به بن‌بست کشانده می‌شود. دنیای وسیع پژوهش‌های علمی و تجربه‌های کلینیکی مؤید این ادعاست.

معرفی کتاب: پندهای سورائو

معرفی کتاب: پندهای سورائو

1398/05/28

در این کتاب، یادداشت‌های فلسفی کافکا، یکی از بزرگ‌ترین نویسندگان قرن بیستم، برای نخستین بار در یک مجلد، همراه با مقدمه و موخره‌ی روبرتو کالاسو نویسنده‌ی صاحب نام منتشر شده است.

معرفی کتاب خاطرات یک ژنرال

معرفی کتاب خاطرات یک ژنرال

1398/05/14

کتاب خاطرات یک ژنرال، شامل شرح حالی از واپسین روزهای زندگی رهبر کلمبیا ، سیمون بولیوار، نوشته گارسیا مارکز به همت نشر چلچله به چاپ رسیده است. نخستین چاپ این کتاب در سال ۱۹۸۹ میلادی به زبان اسپانیایی منتشر شد. آثار و مدارک تاریخی کتاب بر اساس واپسین سفر بولیوار از بوگوتا به نوار ساحلی کلمبیا به قصد سفر به اروپا است. با توجه به شواهد تاریخی، مارکز در این کتاب تصویری جالب از ناامیدی، بیماری و مرگی که به ناچار بر عشق بولیوار به سلامتی و زندگی چیره می‌شود را به نمایش گذاشته است.

معرفی کتاب سو و شون

معرفی کتاب سو و شون

1398/02/29

سووشون از بهترین رمان‌های ایرانی است که یک‌بار خواندن آن خالی از لطف نیست. زمان وقوع رویداد‌ها به‌گونه‌ای است که ما را از گذشتهٔ کشورمان بیشتر آگاه می‌کند. همچنین حساسیت ما را نسبت به ارزش‌های انسانی همچون عشق به خانوده، عشق به وطن و آزادگی بیشتر می‌کند به‌طوری‌که بعد از خواندن کتاب نسبت به گذشته احساس مسئولیت بیشتری در خود حس می‌کنیم. اگر به‌دنبال یک رمان ایرانی عاشقانه و بامحتوا هستید، کتاب سووشون پیشنهاد ما به شماست.

معرفی کتاب: برادران کارامازوف

معرفی کتاب: برادران کارامازوف

1397/11/15

برادران کارامازوف شاهکار بزرگ داستایفسکی با ترجمه صالح حسینی و چاپ انتشارات ناهید است. رمانی چنان بزرگ که حتی فروید هم شیفته‌ی آن بود.